lisanslı balon fiyatları ve çeşitleri

Lisanslı balonlar, Özellikle favori çizgi film kahramanlarının kullanıldığı bu ürünler, oldukça keyifli zamanların yaşanmasında etkili olacaktır.

lisanslı balon fiyatları ve çeşitleri Lisanslı balonlar, Özellikle favori çizgi film kahramanlarının kullanıldığı bu ürünler, oldukça keyifli zamanların yaşanmasında etkili olacaktır. 5474344
» » »
12' Çepeçevre Puantiyeli Baskılı Pembe Rubi Lisanslı Balon 23.50 TL İNCELE
12' Çepeçevre Puantiyeli Baskılı Kırmızı Siyah Lisanslı Balon 28.50 TL İNCELE
12' Çift Yüzlü Gülen Surat Baskılı Balon (Beta) 40.00 TL SEPETE EKLE
1+1 3 Yaş Baskılı Balon 25.00 TL İNCELE

Lisanslı Balonlar

Lisanslı Balonlar

Baskılı balonlar kişilerin isteklerine göre lisanslı ve lisanssız ürünler olarak tercih edilebilir. Kutlama esnasında kullanılacak olan balonların desenlerine karar verirken, ihtiyaçlarınızı göz önüne almalısınız. Çünkü çocuğunuz için doğum günü kutlaması yapıyorsanız onun en sevdiği karakterlerin üzerine basıldığı lisanslı balonları kullanmanız gerekir. Özellikle doğum günü kutlamalarında belli bir tema seçilir. Bu temaya göre balonlar yaş pasta ve süslemeler düzenlenir. Alacağınız lisanslı balonların bu temaya uygun olmasına dikkat etmeniz gerekir.
Lisanslı balonlar, çok  farklı lisanslar ile üretilmektedir.  Aileler, çocuklarının ve misafir çocukların daha mutlu olması için lisanslı olan çizgi film kahramanlarının ürünlerini seçebilirler. Lisanslı balonlar etkinliğin daha neşeli geçmesine, ortamdaki çocukların daha çok eğlenmesine katkı yapmaktadır. Bu yüzden çocukların kişisel gelişimleri açısından da son derece faydalı ürünlerdir.
Lisanslı balonlar, 10 farklı renge ve 23 çeşit desene sahiptir. Özellikle favori çizgi film kahramanlarının kullanıldığı bu ürünler, oldukça keyifli zamanların yaşanmasında etkili olacaktır. Bu balonların en keyifli yanı ise organizasyon sonunda tüm balonların çocuklara kalıyor olması olacaktır. Küçük tatlı bir tebessüm için bu oldukça önemli olacaktır.