metalik renk balon fiyatı ve çeşitleri

Metalik renkli balonlar gümüş, gri, altın vb renklerde üretilmektedir. Bu balonların en sık kullanıldığı etkinlikler, açılışlar, iş partileri ve önemli etkinliklerdir.

metalik renk balon fiyatı ve çeşitleri Metalik renkli balonlar gümüş, gri, altın vb renklerde üretilmektedir. Bu balonların en sık kullanıldığı etkinlikler, açılışlar, iş partileri ve önemli etkinliklerdir. 5474339
» » »
12' Metalik Asorti Balon (Beta) 25.00 TL İNCELE
12' Metalik Silver Balon (Beta) 35.00 TL İNCELE
12' Metalik Gold Baskılı Balon (Beta) 25.00 TL İNCELE
12 İnç Metalik Kırmızı Balon 27.50 TL İNCELE
12' Metalik Pembe Balon (Beta) 25.00 TL İNCELE
12' Metalik Sarı Balon (Beta) 30.00 TL SEPETE EKLE
12 İnç Metalik Açık Mavi Balon 35.00 TL İNCELE
12 İnç Metalik Açık Yeşil Balon 27.50 TL İNCELE
12' Metalik Yeşil Baskılı Balon (Beta) 25.00 TL İNCELE

Metalik Renk Balonlar

Metalik Renk Balonlar
Organizasyonlarda ve etkinliklerde yoğun olarak karşılaştığımız süsleme ürünlerinin başında balonlar gelmektedir. Ancak bu balonların renkleri genelde kırmızı, mavi, sarı ya da yeşil renkte olmaktadır. Bu renklerden sıkıldıysanız ve çok daha harika renkler istiyorsanız Metalik Renkli Balonlar tam size göre. Metalik renkli balonlar gümüş, gri, altın vb renklerde üretilmektedir. Bu balonların en sık kullanıldığı etkinlikler, açılışlar, iş partileri, düğünler ve önemli etkinliklerdir. Bu balonların ana renk balonlara nazaran daha sık kullanılmasının nedeni klasik balonlara göre daha prestijli görünmesidir. Metalik renkli balonlar ile tasarımlar yaparak etkinliğin havasını değiştirebilirsiniz. Balonların en büyük özelliği içine hava dolduğundan çok az masrafla çok büyük hacim kaplamaları böylece çok zengin ve gösterişli etkinlikler düzenlenebilmesidir. 
Ekonomik ve faydalı süsleme araçları olan metalik renkli balonlar ile sizler de etkinliklerinizi canlandırabilir. Konuklarınızı etkileyebilir ve onların bu önemli günü unutmamalarını sağlayabilirsiniz. Balonların kullanımıyla ilgili herhangi bir kısıtlama yoktur. Sadece 3 yaşından küçük çocukların balonları kullanması veya şişirmesi yasaktır.