sosis balon fiyatı ve çeşitleri

Özel gecelerde ve törenlerde balonların, özellikle de çok değişik stillerde şişirilmiş olan sosis balonların süslemede yeri bir başka oluyor.

sosis balon fiyatı ve çeşitleri Özel gecelerde ve törenlerde balonların, özellikle de çok değişik stillerde şişirilmiş olan sosis balonların süslemede yeri bir başka oluyor. 5474350
» » »
Beyaz Sosis Balon 11.50 TL İNCELE
Kırmızı Sosis Balon 11.50 TL İNCELE
Açık Mavi Sosis Balon 11.50 TL İNCELE
Sarı Sosis Balon 11.50 TL İNCELE
Pembe Sosis Balon 11.50 TL İNCELE
Mavi Sosis Balon 11.50 TL İNCELE
Açık Yeşil Sosis Balon 11.50 TL İNCELE
Kahverengi Sosis Balon 11.50 TL İNCELE
Siyah Sosis Balon 11.50 TL İNCELE
Yeşil Sosis Balon 11.50 TL İNCELE

Sosis Balon

Sosis Balonlar
Çocukların renkli dünyalarında balonların yeri bir başkadır, onlara neşe, coşku ve enerji verir balonlar. Günümüzde çeşitleri ile göz kamaştıran balonlar yalnız çocukların değil, aynı zamanda hala çocukluklarını koruyabilen yetişkinlerin de çok ilgisini çekiyor. İster süsleme amaçlı olsun ister eğlenmek için balonlar ilk anda akla gelen temel unsurlardır. Helyum gazı ile kolaylıkla şişirilebildikleri gibi kendiniz üfleyerek de şişirebilirsiniz balonları. Renkleri ve çeşit zenginliği ile gözlerin kamaşmasına neden olan sosis balonlar artık kapalı poşetlerde satılıyor ve tekrar, tekrar kullanılmaya olanak sunuyor.
Özel gecelerde ve törenlerde balonların, özellikle de çok değişik stillerde şişirilmiş olan sosis balonların süslemede yeri bir başka oluyor. Usta ellerde değişik figürlerle hazırlanarak çocukların ellerine verilen ve hatta elbise olarak bile şişirilerek kullanıldığını gördüğümüz sosis balon çeşitleri sizi kendisine hayran bırakacak kapasitededir. 
Renkleri ve enerjiyi ayaklarınıza kadar getiren sosis balonlarla yapılmış olan farklı tasarımlarla özel günlerinizi daha neşeli hale getirebilirsiniz. Sizi de sosis balonlarla tanışmaya davet ediyoruz.