dilek feneri fiyatı ve çeşitleri

Dilek Fenerleri, göğe doğru yükselirken, insanlar dilek tutarlar ve keyifle dilek fenerinin gökyüzünde kaybolmasını izlerler.

dilek feneri fiyatı ve çeşitleri Dilek Fenerleri, göğe doğru yükselirken, insanlar dilek tutarlar ve keyifle dilek fenerinin gökyüzünde kaybolmasını izlerler. 5474351
» »
Kalp Şekilli Dilek Feneri 10.00 TL İNCELE
Kalp Baskılı Dilek Feneri 10.00 TL İNCELE
Ayyıldız Baskılı Dilek Balonu 10.00 TL İNCELE
Mor Dilek balonu 10.00 TL İNCELE
Kırmızı Dilek Feneri 10.00 TL İNCELE
Mavi Dilek Feneri 10.00 TL SEPETE EKLE
Pembe Dilek Feneri 10.00 TL İNCELE
Yeşil Dilek Feneri 10.00 TL İNCELE
Turuncu Dilek Balonu 10.00 TL İNCELE
Sarı Dilek Balonu 10.00 TL İNCELE
Beyaz Dilek Dalonu 10.00 TL İNCELE

Dilek Balonu(Feneri)

Dilek Feneri
Uzak doğu kültüründen çıkmış olan dilek fenerleri günümüzde bir ritüel olarak tüm dünyada çok sık kullanılan bir ürün haline gelmiştir. İnsanların, dilek dileyerek gökyüzüne dilek feneri bırakmaları onların daha iyi ve huzurlu hissetmelerini sağlamaktadır. Dilek Fenerleri, göğe doğru yükselirken, insanlar dilek tutarlar ve keyifle dilek fenerinin gökyüzünde kaybolmasını izlerler. Bu anlar insanlara mutluluk verir. Özel anlamlar içeren bu ürünlerin, içlerine küçük mumlar konularak, Uzakdoğu geleneğine benzer bir şekilde havaya salınması ile mutlu anlar yaşayacağınızı düşünüyoruz. Eski dönemlerden günümüze kadar gelen bu gelenek için sizde kendi kutlamalarınız için bir seçim yapabilirsiniz.
Dilek feneri, doğum günleri için daha uygun bir kutlama seçeneği olacaktır. Doğum günlerinde sevdiğiniz insanlara oldukça keyifli bir an geçirmek istediğiniz zaman bunu sevgilinize veya eşinize sürpriz yaparak gerçekleştirmeniz mümkün olacaktır. Eğitime yardımcı olan bir malzeme olarak da kullanma şansınız bulunmaktadır.
Dilek feneri, ilkokullarda yapılan deneyler içinde oldukça keyifli bir malzeme olarak kullanılacak bir üründür. Bu ürünü hava ve ısınma ile ilgili olan tüm detaylı derslerde kullanma şansına ve inceleme şansına sahipsiniz.  Dilek fenerleri ile etkinlik ve eğlencelerinizi daha heyecanlı ve neşeli hale getirmeniz mümkündür.