2 inch Havai Fişek Batarya Fiyatları

2 İnch Havai Fişek Bataryalar, orta büyüklükte bataryalardır.

2 inch Havai Fişek Batarya Fiyatları 2 İnch Havai Fişek Bataryalar, orta büyüklükte bataryalardır. 5474348
» » »
2 İnc Cactus TRAIN Havai Fişek 40.00 TL SEPETE EKLE
7 Atar 2 İnç Havai Fisek Shell Bataryası 265.00 TL İNCELE
12 Atar 2 İnç Havai Fisek Shell Bataryası 365.00 TL İNCELE
25 Atar 2 İnç Havai Fisek Shell Bataryası 600.00 TL İNCELE
36 Atar 2 İnç Havai Fisek Shell Bataryası 720.00 TL İNCELE
49 Atar 2 İnç Havai Fisek Shell Bataryası 980.00 TL İNCELE
16 Atar 2 İnç Havai Fisek Shell Bataryası 440.00 TL İNCELE

2 inch Havai Fişek Bataryaları

Düğün, organizasyon ve kutlamalarda artık havai fişek kulalnılmadığı zaman insanlar eksiklik hissetmeye başlıyor. Bu yüzden havai fişek gösterilerinin iyiden iyiye hayatımıza girdiğini söyleyebiliriz. Havai fişek gösterilerini düzenlemek de aslında çok zahmetli bir işken günümüz teknolojisinini nimetleri ile çok daha kolay hale gelmiş durumdadır. Sizler de eğlencenize katılan misafirlerinizi etkilemek ve akılda kalmak istiyorsanız harika bir havai fişek gösterisi düzenleyebilirsiniz.
 
Havai fişek gösterileri düzenlemek için havai fişek bataryaları almanız yeterlidir. Bu bataryaları patlatmak için özel ateşleme bilgisine de gerek yoktur. Üzerinde yazan kullanma talimatlarına uyduğunuz takdirde herhangi bir sorunla karşılaşmadan havai fişek bataryalarınızı patlatabilirsiniz.  
 
2 İnch Havai Fişek Bataryalar, orta büyüklükte bataryalardır. Bu bataryaları bir defa ateşlemeniz yeterlidir. Batarya geri kalan tüm ateşlemeleri kendisi yapacak ve tüm havai fişekleri sıra ile havaya fırlatacaktır.  Bataryaların bu özelliği tek ateşleme ile gösteri yapılabilmesine, havai fişek gösterisinin çok daha dolgun ve şenlikli olmasına yol açmaktadır. Böylece misafirlerinizi hayran bırakmanız mümkün olacaktır.