kalpli havai fişek ve çeşitleri

havai fişeğin gökyüzünde patlaması ile kalp şeklinde havai fişek görseli ortaya çıkar. kalpli havai fişek evlilik tekliflerinde ve doğum günlerinin vazgeçilmezidir.

kalpli havai fişek ve çeşitleri havai fişeğin gökyüzünde patlaması ile kalp şeklinde havai fişek görseli ortaya çıkar. kalpli havai fişek evlilik tekliflerinde ve doğum günlerinin vazgeçilmezidir. 5474332
» » »
3 inç Tek Atar Kalpli Havai Fişek 110.00 TL İNCELE
16 Atar Kalpli Havai Fişek Bataryası 430.00 TL İNCELE

Kalpli Havai Fişek

Günümüzde insanlar gece eğlencelerini farklı kılmak adına çeşitli atraksiyonlar sergiliyorlar. Bunların başında da havai fişek gösterileri geliyor. Birçok havai fişek gösterisi gece etkinliklerinde önceden planlanarak yapılıyor. Böylece çok daha muhteşem ve çok daha unutulmaz geceler düzenlenmiş oluyor. İnsanların bu geceleri düzenlerken en büyük beklentileri, gecenin unutulmaz olmasıdır. Bu nedenle kaliteli bir havai fişek gösteri düzenlemek, misafirlerinize inanılmaz bir gece yaşatmanız için en kolay yoldur. Kalpli havai fişekler diğer havai fişeklerden farklıdır. Kalpli havai fişekler patladığında havada kalp şekli oluşur. Kalpli havai fişekler genellikle düğün, nişan, nikah merasimlerinde kullanılır ya da romantik kutlamalarda kalpli havai fişekler çok daha uygun olacaktır. Kalpli havai fişekleri kullanırken bazı hususlara dikkat etmeniz gerekir. Öncelikle havai fişeği iki destek arasına sıkıştırmanız gerekli. Ardından açık bir alanda ateşlemeli ve etrafta kimsenin olmadığından emin olmalısınız. Havai fişeği ateşlerken fişeğin vücudunuza denk gelmediğine emin olmalısınız. Bu önlemleri aldığınız takdirde sorunsuz şekilde havai fişeğini atabilirsiniz.