havai fişek rampa fiyatları ve çeşitleri

havai fişek rampaları fiber ve karton rampa olarak ikiye ayrılır. Havai fişek rampası , havai fişek gök bombasını gökyüzüne çıkmasında kullanılan aparatdır.

havai fişek rampa fiyatları ve çeşitleri havai fişek rampaları fiber ve karton rampa olarak ikiye ayrılır. Havai fişek rampası , havai fişek gök bombasını gökyüzüne çıkmasında kullanılan aparatdır. 5474331
» »
2,5 Inc Fiber Havai Fişek Rampası 18.50 TL İNCELE
3 İnç Fiber Havai Fişek Rampası 50.00 TL İNCELE
4 Inc Fiber Havai Fişek Rampası 60.00 TL İNCELE
5 İnç Fiber Havai Fişek Rampası 75.00 TL İNCELE
6 İnç Fiber Havai Fişek Rampası 100.00 TL İNCELE
8 İnç Fiber Havai Fişek Rampası 200.00 TL İNCELE

Havai Fişek Rampaları

Eğlenceli bir gece için havai fişek gösterisi artık ihtiyaç haline geldi. Çünkü gece eğlencelerinde düğün, nişan, sünnet töreni, açılış ve kokteyllerde artık havai fişek gösterileri yapılmadan gece tamamlanmıyor. Havai fişeklerin kullanımı da oldukça çeşitlendi. Birçok farklı ürün üretilmeye başlandı. Profesyonel ateşleme sistemleri, havai fişek bataryaları ile muazzam gösteriler düzenlenir hale geldi. Havai fişek gösterisi düzenlemek için bu malzemelerden en azından bir kısmı gerekli. Havai fişek rampaları da bunlardan biri olacaktır. Havai fişek rampaları fiber ya da kartondan yapılmaktadır. Bu rampalar sayesinde havai fişekler yönün sapmadan dilediğiniz istikamete doğru yol alırlar. Bu yüzden havai fişek atılırken güvenliği sağlamak konusunda rampalar çok önemlidir. Havai fişek rampaları sayesinde havai fişekleri istediğiniz açıda atabilirsiniz. Havai fişek rampası kullanırken ve atış yaparken birtakım güvenlik kurallarına uymanız gerekmektedir. İlk olarak havai fişekleri 18 yaşından küçüklerin kullanmasının yasak olduğunu belirtelim. Ayrıca fişekleri ateşlerken fişeğin yükseleceği yönde vücudunuz bulunmamalıdır. Aksi takdirde yaralanmalar meydana gelebilir.