roma kandilleri ve çeşitleri

Günümüz eğlence anlayışının önemli bir parçası haline gelen havai roma kandili. Ateşli ürün grubuna dahil, eğlencelik patlayıcılardır.

roma kandilleri ve çeşitleri Günümüz eğlence anlayışının önemli bir parçası haline gelen havai roma kandili. Ateşli ürün grubuna dahil, eğlencelik patlayıcılardır. 5474327
» »
1.5 İnç Elektronik Tek Atar Roma Kandili (Koç) 30.00 TL İNCELE
1,5 İnç 8 Atar Roma Kandili 100.00 TL İNCELE
1,5 İnç Elektronik Tek Atar Roma Kandili 22.80 TL İNCELE
1,5 İnç 8 Atar Roma Kandili 100.00 TL İNCELE
15 Atar Babil Kandili ( AST-BK15) 250.00 TL İNCELE

Roma Kandilleri

Modern dünyanın en önemli eğlence anlayışı haline gelen havai fişek gösterileri, insanların, daha iyi eğlenmeleri için çok önemli bir alternatif durumdadır. Bu yüzden düğünler, sünnet törenleri, açılışlar ve organizasyonları daha neşeli ve heyecanlı hale getirmek için havai fişek gösterileri düzenlenmektedir. Havai fişek gösterilerini izleyenlerde heyecana ve neşeye neden olması, gösteri düzenlenen gecelerin unutulmaz hale gelmesine neden olmaktadır. Bu yüzden iyi bir havai fişek gösterisi ile önemli gecelerinizi insanların hafızasına kazıyabilirsiniz. İyi bir havai fişek gösterisinde ise başrolü elbette roma kandilleri oynayacaktır. Roma kandilleri atıldığında düz bir çizgi izleyerek kalın bir iz bırakarak yükselir ve hafifçe inerler. Bu nedenle havada oluşan görsel şölen insanları cezb eder. Roma kandili havai fişekleri 30 ila 40 metreye kadar yükselebilir. Roma kandillerini ateşlerken kandilin patlama yönünde bulunmamaya özen göstermelisiniz. Ayrıca kandiller açık alanda 18 yaşından büyükler tarafından patlatılmalıdır. Kandilleri patlatırken iki yanından bir destekle sıkıştırılmalı kandilin hareket etmesi engellenmelidir.