40 cm konfeti fiyatları ve modelleri

40 cm konfetilerin de farklı renk ve şekil seçenekleri olup, iç ya da dış mekanda güvenle kullanılabilmektedir.

40 cm konfeti fiyatları ve modelleri 40 cm konfetilerin de farklı renk ve şekil seçenekleri olup, iç ya da dış mekanda güvenle kullanılabilmektedir. 5474352
» »
40 Cm Karnaval Konfeti 12.50 TL İNCELE
40 Cm Silver Konfeti 12.50 TL İNCELE
40 Cm Kırmızı Konfeti 6.50 TL İNCELE
40 Cm Gold Konfeti 12.50 TL SEPETE EKLE
40 Cm Kalpli Konfeti 12.50 TL İNCELE

40 Cm Konfeti

40 CM KONFETİ
Kalabalık bir ortamda patlatılan konfetinin verdiği coşku, eğlence ve keyif mekâna kattığı şıklık, renk ve parlaklık tarif edilemezdir. Konfetiler özel anları daha da özel ve değerli kılmak amacıyla kullanılan, bir kutuda bulunan farklı tür ve şekillerdeki kâğıtların özel bir mekanizma aracılığıyla havaya fırlatılması amacıyla yapılan eğlence materyalleridir. Kırmızı, sarı, yeşil, mavi, mor her renkte olabilmektedir. Bazı modelleri ise karnaval ismini alır ve birden fazla renge sahip konfetilerin karıştırılması anlamına gelir. Bazı konfetiler parlak jelatin kağıtlardan yapılır. Gümüş ve renkli tarafları olan bu kağıtlar fırlatıldığında bir renk cümbüşü ortaya çıkar. Bu türün yine gold renk seçeneği de mevcuttur. Yine özel anları daha da özelleştiren ve çiftlere unutulmaz anlar yaşatan kalp ve gül şeklindeki konfetiler de kullanılabilmektedir.
Konfetiler çeşitli boyutlarda olup, hangi uzunlukta konfetinin kullanılacağını mekanın genişliği ve katılan kişilerin sayısı belirler. Mesela 40 cm konfetiler, orta genişlikte mekânlarda yoğun konfeti kağıtları isteyen kişiler için uygundur. Bu konfetilerin de farklı renk ve şekil seçenekleri olup, iç ya da dış mekanda güvenle kullanılabilmektedir.