50 cm konfeti fiyatları ve modelleri

Konfetiler sadece renklerine veya şekillerine göre değil aynı zamanda uzunluklarına göre de gruplara ayrılır. En uzun konfetilerden birisi de 50 cm konfetilerdir.

50 cm konfeti fiyatları ve modelleri Konfetiler sadece renklerine veya şekillerine göre değil aynı zamanda uzunluklarına göre de gruplara ayrılır. En uzun konfetilerden birisi de 50 cm konfetilerdir. 5474346
» »

50 Cm Konfeti

50 CM KONFETİ
Düğünde çiftlerin salondan içeriye girdiği anda havaya fırlatılan konfetilerin renkli, parlak bir şekilde saçların arasında ve etrafta uçuşması, bu konfetilere katılan alkış sesleri ve mutluluk tarif edilmez güzellikte bir görselliğin oluşmasına, mekanın renklenip hareketlenmesine neden olur. Konfeti, eğlencelerin vazgeçilmez bir parçasıdır. Daha çok gerçekleşen etkinliğin en önemli ve en özel anında patlatılan konfetiler, farklı renk seçenekleri ile de geniş ve zengin bir ürün yelpazesine sahiptir. Konfetiler sadece renklerine veya şekillerine göre değil aynı zamanda uzunluklarına göre de gruplara ayrılır. 
En uzun konfetilerden birisi de 50 cm konfetilerdir. İçinde bulunan kağıtların sayısı ve yoğunluğu daha fazladır. Patlatıldığında daha geniş bir alana yayılan bu konfetiler, sarı,  yeşil, mavi gibi düz renklerin yanında, kalp veya çiçek şeklinde de olabilmektedir. Parlak gold veya gümüş renkli olanlar görselliğe ışıltı ve parlaklık katar. Konfetilerin kullanımı oldukça basit ve pratiktir. Üzerinde bulunan ok işareti yönünde döndürülerek kolay bir şekilde fırlatılabilmektedir. Burada önemli olan nokta konfetiyi patlatacak kişinin bu işlemi etraftaki kişilerin boyu üzerinden yapmasıdır.