güllü konfeti fiyatı ve modelleri

Romantizmin dozunu artıran ve karşınızdaki kişiye olan sevginizi şık ve hoş bir görsellikle tamamlayan kırmızı renkli güllü konfetiler.

güllü konfeti fiyatı ve modelleri Romantizmin dozunu artıran ve karşınızdaki kişiye olan sevginizi şık ve hoş bir görsellikle tamamlayan kırmızı renkli güllü konfetiler. 5474341
» »
30 Cm Güllü Konfeti 10.00 TL İNCELE
40 Cm Güllü Konfeti 12.50 TL İNCELE

Güllü Konfeti

Güllü konfeti
Bir kişinin en mutlu ve romantik anlarından birisidir nikah ve düğünlerdir. Böyle anlarda veya sevdiğiniz kişiyle yaşadığınız romantik zamanlarda bu romantizmin dozunu artıran ve karşınızdaki kişiye olan sevginizi şık ve hoş bir görsellikle tamamlayan kırmızı renkli güllü konfetiler, hem etkileyici bir özelliğe sahiptir hem de bulunduğunuz mekanı daha eğlenceli ve neşeli kılar. Konfeti son zamanların en önemli eğlence araçlarından biri haline geldi. Öyle ki artık farklı organizasyonlara yönelik onlarca konfeti seçeneği bulunmakta, farklı desen ve renklerdeki konfetiler yaşanılan anı özel ve değerli yapmaktadır.
Bunlardan birisi de güllü konfetilerdir. Bu tarz olan konfetiler insanda, gül yaprakları şeklindeki rengi ile başınızdan aşağıya yüzlerce gül dökülüyormuş duygusu uyandırır. Konfeti kullanılırken üzerinde bulunan oku takip ederek patlatmak gerekir. Bir anda etrafı yüzlerce parlak ve kırmızı gül yaprakları saracak, bu görsel şölen dakikalarca devam edecektir. Kullanımının oldukça kolay ve pratik olması bu tarz konfetilerin artılarındandır. Yalnız konfeti patlatılırken işlemin insan boyu üzerinden yapılması direkt yüze veya bedene doğrultulmaması gerekmektedir. Bu durum istenmeyen problemlerin oluşmasına neden olabilir.