kalp konfeti fiyatı ve modelleri

Konfetiler günümüzde yapılan etkinliklerine göre farklı temalarda olabilmektedir. Bu temalardan birisi de romantik anlar için tasarlanan kalp şeklindeki konfetilerdir.

kalp konfeti fiyatı ve modelleri Konfetiler günümüzde yapılan etkinliklerine göre farklı temalarda olabilmektedir. Bu temalardan birisi de romantik anlar için tasarlanan kalp şeklindeki konfetilerdir. 5474352
» »
30 Cm Kalpli Konfeti 10.00 TL İNCELE
40 Cm Kalpli Konfeti 12.50 TL İNCELE

Kalp Konfeti

KALP KONFETİ
Nikahta evet denildiği, doğum günlerinde mumların üflenip alkışların yükseldiği, ilk dansın yapıldığı, mezuniyet törenlerinde bütün öğrencilerin hep beraber kep fırlattığı dakikalar bu tarz etkinliklerin en özel ve eşsiz anlarıdır. Bir kez yaşanabilecek bu özel zaman dilimlerinde, birçok kişi için konfeti patlatmak bir gelenek halini almıştır. O anki coşkuya, alkışlara ve insanların mutluluk kahkahalarına eşlik eden konfetiler, ortamı harekelendirdiği gibi renk ve ışık cümbüşü yaşatmakta yaşanılan anı adeta bir görsel şölene dönüştürmektedir. Konfetiler günümüzde yapılan organizasyonların ve etkinliklerin çeşidine göre farklı temalarda olabilmektedir. Bu temalardan birisi de romantik anlar için tasarlanan kalp şeklindeki konfetilerdir. Daha çok düğün, nikah, nişan, sevgililer günü kutlaması gibi romantik etkinliklerde kullanılan bu konfetiler, kırmızı kalp şeklinde olabileceği gibi özel kalp seçeneği de bulunmaktadır.
Konfetilerin 30,40 veya 50 cm gibi farklı uzunluk seçenekleri bulunur. Bu sayılar kutu içindeki konfeti yoğunluğunu ifade etmek için kullanılmaktadır. Konfetiler kullanma talimatında belirtildiği gibi üzerindeki ok yönünde çevrilerek, insan boyu üzerinden patlatılmalıdır.