paralı konfeti fiyatı ve modelleri

Para şeklinde olan minik kağıtlardan oluşan bu paralı konfetiler kutu üzerindeki ok yönünde çevrilerek pratik ve kolay bir şekilde patlatılmaktadır.

paralı konfeti fiyatı ve modelleri Para şeklinde olan minik kağıtlardan oluşan bu paralı konfetiler kutu üzerindeki ok yönünde çevrilerek pratik ve kolay bir şekilde patlatılmaktadır. 5474350
» »
30 Cm Dolarlı Konfeti 10.00 TL SEPETE EKLE

Paralı Konfeti

PARALI KONFETİ
Konfeti denildiğinde çoğu kişinin aklına havada uçuşan kağıtlar, parlak, renkli bir görsel şölen, eğlence ve mutluluk gelmektedir. Çoğu partide, düğünlerde, nikah gibi özel günlerde, eğlencelerde, organizasyonlarda ve aktivitelerde konfeti patlatılmaktadır. Diğer eğlence malzemeleri gibi konfetiler de bulunduğu ortama coşku ve mutluluk katar. Konfetiler genellikle bu tarz etkinliklerin en özel anlarında patlatılır. Mesela nikah töreninde imzaların atılması, gelinin salondan içeri girmesi, mezun olan öğrencilerin kep fırlatması ya da bir eğlencenin bitiş anında konfetiler patlatılır. Zaman zaman televizyonlarda büyük ödülü alan kişiyi kutlamak içinde başından aşağıya renkli konfeti yağdığını görmüşsünüzdür.
 Konfetiler etkinliğin şekline göre farklı temalarda olabilmektedir. Bu temalardan birisi de daha eğlenceli ve mizahi bir yönü de olan dolar şeklinde olan konfetilerdir. Bu tarz konfetiler genellikle parti gibi eğlencelerde, doğum günlerinde kullanılmaktadır. Dolar şeklinde olan minik, yeşil kâğıtlardan oluşan bu paralı konfetiler kutu üzerindeki ok yönünde çevrilerek pratik ve kolay bir şekilde patlatılmaktadır. Böylece etrafa saçılan kağıtlar, hareketli, neşeli aynı zamanda da coşkulu eğlencelerin oluşmasını sağlar.