Havai Fişek Ve Ateşleme Sistemi

Günümüz eğlence anlayışının önemli bir parçası haline gelen havai fişekler,volkanlar,maç meşalesi,şelale. Ateşli ürün grubuna dahil, eğlencelik patlayıcılardır.

Havai Fişek Ve Ateşleme Sistemi Günümüz eğlence anlayışının önemli bir parçası haline gelen havai fişekler,volkanlar,maç meşalesi,şelale. Ateşli ürün grubuna dahil, eğlencelik patlayıcılardır. 5401277
» » » »

Moonstars

Günümüz eğlence anlayışının önemli bir parçası haline gelen havai fişekler. Ateşli ürün grubuna dâhil, eğlencelik patlayıcılardır. Havai fişek teknolojisinin gelişmesiyle, havai fişekler de çeşitlenmiştir. Önceleri havai fişekler tek tek ateşlenirken şimdi bu havai fişeklerin yerini havai fişek bataryaları almıştır.
 
Havai fişek bataryaları tek seferde ateşlenir ardı ardına kendiliğinden patlar. Böylece havai fişek gösterisi kesintiye uğramaz. Dilerseniz birden fazla havai fişek bataryasını aynı anda patlatabilir ve muhteşeme bir havai fişek gösterisi yapabilirsiniz. Havai fişeklerin büyüklüğü inç ile ölçülür hava fişekler ne kadar kalın olursa patlama ve parlaklık gücü o kadar yüksek olur havai fişek teknolojisiyle ilgilenen bilime piroteknik adı verilir.
 
Piroteknik havai fişeğin içindeki yanıcı maddeden, havai fişeğin hangi renkle patlayacağına ve ne kadar süre havada asılı kalacağına kadar birçok detayla uğraşan önemli bir bilim dalıdır. Havai fişekler, gök bombaları, havai fişek kandilleri, roma kandilleri,maç meşalesi,volkan , iç mekan volkan,piroteknik ürünler gibi birçok çeşide sahiptir. Siz de düğün ya da özel gününüzü havai fişek gösterileri ile neşelendirebilirsiniz.