sis bombası fiyatı ve modelleri

Son zamanların en moda eğlence biçimlerinden birisi de özellikle açık alanlarda yapılan kutlamalarda, eğlencelerde ve partilerde sıkça kullanılan sis bombalarıdır.

sis bombası fiyatı ve modelleri Son zamanların en moda eğlence biçimlerinden birisi de özellikle açık alanlarda yapılan kutlamalarda, eğlencelerde ve partilerde sıkça kullanılan sis bombalarıdır. 5474348
» »
Sis Bombası Kırmızı (S-150) 10.00 TL İNCELE
Sis Bombası Mavi (S-150A) 10.00 TL İNCELE
Sis Bombası Sarı (S-150B) 10.00 TL İNCELE
Sis Bombası Yeşil (S-150C) 10.00 TL İNCELE
Pembe Sis Bombası (AST-S01) 7.00 TL İNCELE
Kırmızı Sis Bombası (AST- S01) 7.00 TL İNCELE
Yeşil Sis Bombası (AST-S04) 7.00 TL İNCELE

Sis Bombaları

SİS BOMBALARI
Son zamanların en moda eğlence biçimlerinden birisi de özellikle açık alanlarda yapılan kutlamalarda, eğlencelerde ve partilerde sıkça kullanılan sis bombalarıdır. Çevreyi farklı renklerde sislerle kaplayan bu bombalar, zengin renk kartelası ve ilgi çeken özellikleriyle modası geçmeyen bir eğlence türü olarak karşımıza çıkıyor. Özel bir mekanizma ile çalışan bu bombalar, ateşlendikten sonra belirli bir mesafeyi sisle kaplayıp, eğlencenin dozunu artıyor. Özellikle dans edilen ve yüksek sesle müzik dinlenilen partilerde, özel gün kutlamalarında, eğlencelerde, her çeşit organizasyonlarda kullanılabilen bu bombalar, yaklaşık 30 saniye boyunca etkisini devam ettiriyor.
Kırmızı, mavi, sarı, yeşil renklerinin oldukça fazla tercih edildiği bu bombaları dilerseniz renkleri karıştırarak da kullanabilir, hatta gönül verdiğiniz takımın renklerinden oluşanları kullanarak hoş bir görüntü elde edebilirsiniz. Sis bombaları 18 yaşın altındakilerin kullanmasına uygun olmadığından, bu yaş altına satılmamaktadır. Aynı zamanda, bombayı ateşledikten hemen sonra yanından çekilip belirli bir mesafe aralığını korumanız gerekmektedir. Yine sadece dış mekanlarda kullanılması gereken bu mekanizmanın, kapalı alanlarda kullanılması uzmanlarca uygun görülmemektedir.