dış mekan volkan fiyatı ve çeşitleri

İç mekan kullanımına uygun olmayan, ancak dış mekanlarda düğün parti ve doğum günlerinde kullanılan Dış Mekan Volkanlar.

dış mekan volkan fiyatı ve çeşitleri İç mekan kullanımına uygun olmayan, ancak dış mekanlarda düğün parti ve doğum günlerinde kullanılan Dış Mekan Volkanlar. 5474329
» »
Masa Volkanı 3.50 TL İNCELE
3 Metre 30 Saniye Dış Mekan Gold Volkan ( AST-F6 ) 3.00 TL İNCELE
3 Metre 30 Saniye Dış Mekan Silver Volkan( BT-V01 ) 3.00 TL İNCELE
V-666 Süper Konik Volkan 7.00 TL İNCELE
3 Metre 30 Saniye Dumansız Volkan (BT-V02) 3.25 TL İNCELE
4 Metre 30 Saniye Dumansız Volkan (BT-V03) 4.00 TL İNCELE
V-667 Süper Konik Volkan 15.00 TL SEPETE EKLE
V-668 Süper Konik Volkan 14.00 TL İNCELE

Dış Mekan Volkanlar

Dış Mekan Volkanları
İç mekan kullanımına uygun olmayan, ancak dış mekanlarda düğün parti ve doğum günlerinde kullanılan Dış Mekan Volkanları, ürün çeşitliliği ve boyutları sizlere dış mekan organizasyonlarında sınırsız seçenek sunuyor. Açık hava da yapılan etkinlikleri inanılmaz bir ışık şovuna dönüştürerek davetlilerinizi mest edebilir, davetlilerinizle birlikte inanılmaz bir an yaşayabilirsiniz. Dumanlı ve dumansız seçenekleri sayesinde istediğiniz ürünü kutlama ve etkinlikler de kullanabilir, sis ve duman gibi ürünlerle de bulunduğunuz ortama farklılık katabilirsiniz.
İç mekan volkanlarına göre daha büyük ve kullanışlı olan Dış Mekan Volkanları, 3 – 4 metreye kadar yanabilen kıvılcımları, ortama getirdiği canlılık ve hareketlilikle sizleri adeta alıp götürürken ayarlanabilir süresi sayesinde keyifli anın tadını çıkarabileceksiniz. Kullanımının kolay olmasının yanı sıra ücretinin de ekonomik olması son zamanlar da yapılan dış mekan volkanlarının eğlence sektöründe en çok kullanılan ürün olmasını sağladı. Eğlenceli dakikaları biraz daha hareketlendiren dış mekân volkanları, kullanma talimatları gereği kullanıldığında herhangi bir sorun çıkmaz. Ortama göre ayarlanabilen bu ürünlerin yanında kesinlikle yanıcı alet bulunmaması gerekir.