pasta volkanı fiyatı ve pasta maytabı fiyatı

Pasta volkanı ya da maytap adıyla bilinen bu ürünler özel günlerinizde pastalarınızı süslemek için kullanılan havai fişek ürün gruplarından biridir.

pasta volkanı fiyatı ve pasta maytabı fiyatı Pasta volkanı ya da maytap adıyla bilinen bu ürünler özel günlerinizde pastalarınızı süslemek için kullanılan havai fişek ürün gruplarından biridir. 5474339
» »
12
Kısa Tel Maytap Solar 2.00 TL İNCELE
7 Yaş Mavi Tel Maytap 2.00 TL İNCELE
8 Yaş Mavi Tel Maytap 2.00 TL İNCELE
9 Yaş Mavi Tel Maytap 2.00 TL İNCELE
1 Yaş Pembe Tel Maytap 2.00 TL İNCELE
2 Yaş Pembe Tel Maytap 2.00 TL İNCELE
3 Yaş Pembe Tel Maytap 2.00 TL İNCELE
4 Yaş Pembe Tel Maytap 2.00 TL İNCELE
5 Yaş Pembe Tel Maytap 2.00 TL İNCELE
6 Yaş Pembe Tel Maytap 2.00 TL İNCELE
7 Yaş Pembe Tel Maytap 2.00 TL İNCELE
8 Yaş Pembe Tel Maytap 2.00 TL İNCELE
6 Yaş Mavi Tel Maytap 2.00 TL İNCELE
Tel Maytap 5 Yaş Mavi 2.00 TL İNCELE
Kısa Tel Maytap 3.00 TL SEPETE EKLE

Pasta Volkanı ve Maytap

Pasta volkanı ve Maytap
Pasta volkanı ya da maytap adıyla bilinen bu ürünler özel günlerinizde pastalarınızı süslemek için kullanılan havai fişek ürün gruplarından biridir. Pasta volkanı, pasta şelalesi ya da maytap olarak bilinir. Pasta volkanları Doğum günlerinde kullanılan önemli bir eğlenceliktir. Özellikle son yıllarda mum yanında mutlaka maytap verilmeye başlanmıştır. Mumlar ve maytaplar birlikte yakılır ve doğum günü mumları üflenir. 
Maytaplar çabuk yanıp biteceğinden önce mumların yakılması ardından maytapların yakılması daha doğru olacaktır. Mumları ve maytapları tutuştururken birinden yardım almanızı tavsiye ederiz. Pasta volkanları, pastaya ayrı bir ihtişam katar. Ortaya çıkardığı görsel zenginlik ile izleyenleri kendine hayran bırakır. İnsanların bu özel günü çok daha iyi hatırlamalarını sağlar. Bu nedenle sizler de özel günlerinizde, pasta keserken mutlaka pasta volkanı veya maytap kullanmalısınız. Maytaplar ve pasta volkanları farklı alanlarda da kullanılmaktadır.  Düğünlerde gece yapılan tüm etkinliklerde volkan, şelale ve maytaplar kullanılabilir. Maytaplar, küçük çocuklar tarafından kullanılmamalıdır. 18 yaşından küçüklerin kullanması sakıncalıdır.