volkan ateşleme sistemi fiyatı ve modelleri

Uzaktan kumanda yardımıyla istediğiniz anda görsel şöleni başlatabileceğiniz Volkan Ateşleme Sistemler, kontrolün sizde olduğunu gösterebilirsiniz.

volkan ateşleme sistemi fiyatı ve modelleri Uzaktan kumanda yardımıyla istediğiniz anda görsel şöleni başlatabileceğiniz Volkan Ateşleme Sistemler, kontrolün sizde olduğunu gösterebilirsiniz. 5474352
» »
30 Cm Elektronik Kibrit Başı (Fünye) 5.00 TL İNCELE
Kingsdom Volkan Ateşleme Seti 5000.00 TL İNCELE
Ateşleme Çubuğu 17.50 TL SEPETE EKLE

Volkan Ateşleme Sistemleri

Volkan Ateşleme Sistemleri
Organizasyonların ve kutlamaların en önemli parçası haline gelen volkanları, ateşlemek artık çok daha kolay ve pratik durumdadır. Uzaktan kumanda yardımıyla istediğiniz anda görsel şöleni başlatabileceğiniz Volkan Ateşleme Sistemler, kontrolün sizde olduğunu gösterebilirsiniz. Zamanlamayı kendiniz ayarlayabilir mutlu dakikalarını inanılmaz görsel şovlara dönüştürebilirsiniz. Kumanda ve Şelaleler üzerinde ki verici organizasyonda bulunan şelaleleri ateşleyerek patlamasını sağlamakta ve herhangi bir şekil de etrafa ve siz değerli misafirlerinize zarar vermemektedir. 
Açık havada 100 metreye kadar uzaktan kumanda kontrolü de, sizlere büyük bir alanda kullanım kolaylığı sağlıyor. Çoğu ateşleme sistemine göre basit ve güvenilirdir, büyük ve ufak çaplı kazalara izin vermez. Volkan Ateşleme Sistemleri, önceden veri testi yapılması, kullanacağınız alan ve etkinlikte test yaparak ve güvenli uzaklığa ulaştıktan sonra ateşlemeyi gerçekleştirerek yaşanacak kazaların önüne geçmenize de yardımcı olacaktır. Ayrıca birden fazla ateşleme mekanizması sayesinde çok sayıda volkan ve şelaleleri harekete geçirerek davetlilerinize görsel bir şov sunabilirsiniz. Açık hava organizasyonların vazgeçilmezi olan Volkan Ateşleme Sistemlerine ulaşmakta çok kolay.